Home ] Anestézia ] English version ] Wersia polska ] PONUKA ] PONUKA II ] Gynekológia ] Plasticka chirurgia Medicor ] Plastic surgery ] Plastická chirurgia Veľká ] Srobarov ustav ] Stomatologia ] ORL ] GASTRO ] Linky ] FAQ ] Naszi wspolpracowniki ] CME ] Site map ] [ Fotogalerie ]

 

 

 

Fotogalérie autora:

16. Levočské Fórum:  25. 9. 2010 sa konalo "16. Levočské Fórum " v Mestskom divadle v Levoči. Témou bola "Chudoba ... z čoho budeme dnes žiť. Hosťami mali byť predstavitelia  tretieho sektora: Anton Strholec, Allan Bussard, Caulene Bussard, Milan Číčel,  Sandra Tordová. Niektorí sa ospravedlnili a prišli iní, niektorí boli z publika a jeden zo svadby. Moderoval MUDr. Peter Jeseňák. Ponúkame atmosféru na výbere fotografií z podujatia.

Bobry v Kežmarku: Dni sa predlžujú a bobry je možné zahliadnuť ešte za relatívne dobrých svetelných podmienok, aj keď sú to vyložene nočné tvory. Prestali tiež vystrašene reagovať na tú mátohu s foťákom, čo im  denne chodí po hrádzi a ináč im neškodí. Niekedy prídu i na meter, keďže zrak majú slabý a potrebujú sa presvedčiť na vlastné oči.

15. Levočské Fórum: Dňa 5. 6. 2010 sa uskutočnilo v Mestskom divadle v Levoči " 15. Levočské fórum. Téma bola : Mentálne mapy Slovenska. Hostia: Martin Bútora - sociológ, bývalý veľvyslanec Slovenska v USA, Zora Bútorová - sociologička, Grigorij Mesežnikov - politológ, prezident IVO a Michal Vašečka - sociológ. Moderoval MUDr. Peter Jeseňák. Nedovolím si citovať zúčastnených, ponúkame len zopár fotografií týchto vzácnych ľudí.

Bobry pri Kežmarku Posledných asi 5 rokov si prítomnosť týchto roztomilých tvorov okolo Kežmarku všimne i laik. Sú to húževnaté tvory a jediné okrem človeka pretvárajú prírodu na svoj obraz. To je hlavný dôvod, prečo i v našom krásnom meste musia bojovať s ľudskou obmedzenosťou a zlobou, ktorá vymýšľa rafinované spôsoby ako obísť zákon a škodiť im. Verím že napriek tomu nám už naše bobry zostanú.

Bobry pri Kežmarku II.

Sisa Sklovska V piatok, 9. 7. 2010 v úvodný večer jubilejného 20-teho ročníka Festivalu ľudových remesiel v Kežmarku, " EĽRO 2010" vystúpila v drevenom evanjelickom kostole hviezda medzinárodného formátu Sisa Sklovska. Bolo to jej prvé vystúpenie v Kežmarku. Ak si chcete zaspomínať na nezabudnuteľnú atmosféru pozrite si galériu. Kvalita je žiaľ poznamenaná nevhodným osvetlením a veľkým odstupom fotografa od objektu.

EĽRO - festival ľudových remesiel, Kežmarok 2008

Výstup na Lomnický štít + letecké zábery z vrtuľníka LZZS ATE s.r.o. Poprad

Tatry z oblakov I

Tatry nie len z oblakov

Maturitné stretnutie

Plte na Dunajci

EĽRO - Sokoliari

Záchranná akcia LZZS na Derešoch.

Album zobrazuje záchrannú akciu na hrebeni Nízkych Tatier. Na hornej stanici vleku došlo k úrazu zamestnanca, ktorý z hornej plošiny posledného stožiara prepadom do hnacieho kolesa vlečného lana. Akciu sprevádzalo krásne inverzné počasie s kompletným zastretím Pohronia hustými hmlami.

 

Záver roka "Kapustnica" Medicor s.r.o. a spolupracovníci u Husza v Poprade, 16. 12. 2009

 

Slovenský Raj, nájdete tu mnoho pokojných zákutí, kam veľa ľudí nechodí. Takým miestom je i roklina

Zadná Diera, medzi roklinami Suchá Belá A Piecky.

Anaesthesia safety for all...