Home ] Anestézia ] English version ] Wersia polska ] PONUKA ] [ PONUKA II ] Gynekológia ] Plasticka chirurgia Medicor ] Plastic surgery ] Plastická chirurgia Veľká ] Srobarov ustav ] Stomatologia ] ORL ] GASTRO ] Linky ] FAQ ] Naszi wspolpracowniki ] CME ] Site map ] Fotogalerie ]

 

 

Špecializovaná zdravotná starostlivosť

Anestézia

Bezpečná anestézia musí byť vedená skúseným a kvalifikovaným anestéziologickým tímom. Osoba anestéziológa, jeho vzdelanie a prax je nezastupiteľná. Nedá sa nahradiť žiadnym prístrojom ani iným odborníkom. Naši lekári a sestry spĺňajú najvyššie vzdelanostné kritéria WHO pre bezpečnú anestéziu.

anesteza@anesteza.sk    Vyšetrenia pred plánovanou operáciou
 

Gynekológia

V odbore gynekológia vám umožníme bezbolestné ošetrenie v príjemnom prostredí súkromnej kliniky, ktorá poskytuje i jednodňovú operačnú starostlivosť  v odbore. Zdravotnícka starostlivosť  je poskytovaná v dôstojných podmienkach a v úplnej anonymite.

MUDr. Martin Okály, Tel. +421534410510
Mo. +421905 270 703                                               
Email: 
martin.okaly@web.de

Na Słowacji aborcja jest całkowicie legalna, na życzenie bez podawania jakiegokolwiek powodu, do dwunastego tygodnia ciąży.

Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży.

Polskie prawo karne nie przewiduje możliwości karania osób, które dokonały aborcji na terenie państwa dopuszczającego legalność tego zabiegu

W tej dyscyplynie zapewnimy leczenie w przyjaznej atmosferze i w przyjemnym otoczeniu kliniki prywatnej, która oferuje leczenie jednodniowe w zakrese ginekologia. Wszystkie procedury są wykonywane w godnych warunkach domu prywatnego.

Dla zachowania pełnej dyskrecji przy planowaniu prostego zabiegu nie musisz podawać rejestrującemu rodzaju zabiegu. Wystarczy, że zgłosisz chęć skorzystania z zabiegu ginekologicznego. Rodzaj zabiegu pozostanie wtedy wyłącznie sprawą twoją i lekarza.

Zabiegy są wykonywane w znieczuleniu ogólnym pod pełną stałą kontrolą anestezjologa.

 

Plastická chirurgia

V spolupráci so skúsenými slovenskými odborníkmi a vysokoškolskými učiteľmi z  Fakultných nemocníc, poskytneme celú paletu plastických operácií ( operácie viečok, celej tvár „face lifting“ , krku, uší, nosa, pier, inovatívny "niťový lifting", brúsenia nerovností po akné, zväčšovanie a zmenšovanie či úprava prsníkov, liposukcie, korekcie ovisnutého brucha, operácia kŕčových žíl, znamienok, úpravu malých pyskov ohanbia žien. Všetko od znamienok, po rozsiahle rekonštrukčné operácie v celkovom znecitlivení. Vyšetrenia pred plánovanou operáciou

Spolupracujeme s dvomi klinikami plastickej chirurgie: Plastická chirurgia kozmeticko - medicínskeho centra Medicor s.r.o. na Okružnej ulici 18 v Poprade a Plastická chirurgia MUDr. Evy Potockej v Poprade Veľká, na ulici Fraňa Kráľa č. 23.

kontakty:

MEDICOR s. r. o. Tel.: 052 7763730                                      

Mobil: +421908973300

Email: objednavky@medicor.sk

MUDr. Eva Potocká, Tel.: 052 7725079 Mobil: 0907 589 465
Email 
potockaeva@azet.sk
 

Gastroenterológa

Zabezpečujeme nepríjemné endoskopické vyšetrenia, gastroskopia, kolonoskopia v celkovom znecitlivení  tak, že ich absolvujete bezbolestne v príjemnom spánku pod dozorom kvalifikovaného anestéziologického tímu. Naše služby vám môžeme ponúknuť v Poprade a Spišskej Novej Vsi.

V Poprade MUDr. Jozef Michna, Tel +421527722920    

V Levoči MUDr. Peter Jeseňák, odborný lekár gastroenterológ. Levoča, Telefón: 053 / 4699 395
Mobil: 0905 275 439, Email: jesenakpeter@stonline.sk
               
V Spišskej Novej Vsi MUDr. Miloš Urban - odborný lekár gastroenterológ 
NZZ - gastroenetrorologická ambulancia, Jánskeho 1.

 V Kežmaroku MUDr. Alica Sekanová - odborný lekár gastroenterológ 
NZZ - gastroenetrorologická ambulancia, GEA KK, s.r.o. IČO 45 662 771, Telefón: 052 / 456 72 12

Zubné

Napadlo vás niekedy, že nepríjemné zubné ošetrenie v celom rozsahu ako ho poznáte môžete absolvovať bezbolestne v príjemnom spánku pod kvalifikovaným dozorom? Urobíme i cezpoľných pacientov i z iných okresov.

MUDr. Slavomír Krafčík Tel.: 421527763713, Mobil: +421905 356 403

mail stomatológia

 

ORL

Operačné výkony a bolestivé vyšetrnia u malých detí v odbore krčné lekárstvo vykonávame bezbolestne ako ambulantné ošetrenie v celkovom znecitlivení na Detskej jednodňovej chirurgii Šrobárovho ústavu v Dolnom Smokovci.

Pacienti a rodičia sa môžu, po prípadných predošlých konzultáciách s detský lekárom, ale i bez doporučenia, prihlásiť na ORL ambulancii Šrobárovho ústavu, alebo Súkromnej ORL ambulancii, MUDr. Ladislava Kováča, v Poprade, Mnoheľova ul. č. 3. Tel. 4210905352373. 

NAJ.sk